Галерия “Графит”
представя
„СЛЕД ВЕНЕРА“ – ИЗЛОЖБА НА СДРУЖЕНИЕ ФРИДА
15.04 – 25.04.2026г.
Откриване | 15.04 (сряда) | 18:30 часа
Каним на втората изложба на Сдружението на жените художнички в България „Фрида“.
Изложбата ще бъде открита на 15 април 2026 г. в град Варна, в галерия „Графит“.
„След Венера“ е лично преживяване, личен опит и художествено изследване на всяка от участващите художнички върху темата за интерпретация на общоприетите идеали за красота и женственост.